Chytrá platforma pro legislativní a politický monitoring

Monitoring legislativy

Sledujte celý legislativní proces včetně napojení na VeKLEP a zpracování dat z Poslanecké sněmovny a Senátu na jednom místě. S tím vám pomůže i monitoring pomocí klíčových slov nebo sledování změn konkrétních legislativních návrhů.

Management projektů

Jednoduchá správa projektů a issue managementu na jednom místě. Jednoduché založení projektu, rozdělení do projektových skupin dle témat či klientů, projektové týmy nebo definice věcného záměru spojená s konkrétní legislativou. Spravujte vaše projekty efektivně a digitálně, s důrazem na change management a dosahování cílů.

Politické CRM

Jednoduché customizovatelné CRM s už připravenou a pravidelně aktualizovanou databází více než 1500 nejdůležitějších českých politiků, úředníků a nejdůležitějších státních institucí, které můžete používat i jako standardní CRM nástroj pro vaši organizaci. Ideální pro pokročilejší stakeholder management ve vaší organizaci.

Stakeholder heatmapy

Pomocí shareholder heatmap můžete rychle namapovat postoje stakeholderů vůči vašim projektům a rychle zjistit, jak si s vaším projektem stojíte.

Šifrované poznámky

Všechna data v aplikaci střežíme jako oko v hlavě. Anonymizujeme je pomocí zahashování a před útočníky je chráníme šifrováním. Každá poznámka má několik úrovní privacy, od soukromé, přes sdílené napříč vaší organizací.

Chcete si DigiLobby
vyzkoušet již nyní?

Zanechte nám váš e-mail.